Hakkımda

Herşey hayatımın hayal ettiğim gibi gitmediğini kabul etmemle başladı. Bu böyle olmamalıydı ve bunun değişmesini oturup bekleyemezdim.
Tek bir seçeneğim vardı:
İçimdeki Yaratım Gücünü Kullanmayı Öğrenmek ve İstediğim Hayatı Yaratmak!
Öyle de oldu.
Şimdi sıra sizlerle bu bilgileri paylaşmakta ve sizlere İstediğiniz Hayatı Yaratmakta rehberlik etmekte!
— Sevil Eskicioğlu Özkal

Merhaba!

Ben Sevil Eskicioğlu Özkal; Yaşam Koçu ve Kundalini Yoga & Meditasyon Eğitmeni.

Daha önce aldığım eğitimlere ek olarak 2015 yılında, “New York Times Bestseller” yazarı ve NY Times tarafından “a new role-model” olarak adlandırılan, Oprah Winfrey ve Dr. Mehmet Öz gibi ünlü isimlerin programlarında düzenli olarak yer alan, ünlü yazar, motivasyon konuşmacısı ve yaşam koçu Gabriel Bernstein’dan Yaşam Koçluğu, Kundalini Meditasyonları, Motivasyon Konuşmacılığı ve Yazarlık eğitimi aldığım “Spirit Junkie MasterClass”(SJM) programını tamamladım.

Yine Amerika'dayken, 5'i bestseller 12 kitabın yazarı, Marianne Williamson'dan günümüz kadınının, kadın-erkek ilişkilerine ve problemlerine değindiği The Aphrodite Training -On The Convergence of Woman, Goddess and Lover- eğitimine katıldım. 2016 Ekim ayından itibaren, Marianne Williamson'ın New York ekibinde gönüllü olarak çalışmaya başladım ve muhteşem kadının ekibinde olmaktan onur duyuyorum! :)

Gabriel Bernstein ve Marianne Williamson’dan aldığım eğitimlerin yanı sıra; The Tapping Solutions filmi ile milyonlara Emotional Freedom Technique (EFT)’yi tanıtan best seller Nick Ortner’ dan EFT ve The Secret (Sır) filmi/ kitabında yer alan, “Düşünceler gerçek olur” sözüyle tanınan ünlü yazar Mike Dooley’den “Playing The Matrix” eğitimlerini aldım.

Hep en iyi eğitimleri alarak hem kendi dönüşümüme hem sizlerin dönüşümünüze en yüksek faydayı sağlamayı amaçlıyorum.

Bir diğer tutkum olan Kundalini Yoga ve Meditasyonuna olan öğrenme arzumu bir üst seviyeye taşıyarak, Madonna, Cindy Crawford, Michael Jackson, Red Hot Chili Peppers gibi dünya starlarının yoga ustası Gurmukh Kaur Khalsa'dan Kundalini Yoga ve Meditasyon Eğitmenlik eğitimini aldım. Gurmukh Kaur Khalsa'nın lider hocalığını yaptığı Kundalini Level 1 Teacher Training (New York City, Golden Bridge Yoga) eğitimini tamamlamak yine hayatımdaki bir dönüm noktasıydı. Bu muhteşem teknolojiyi sizlerle buluşturmaktan onur duyuyorum. Üstelik evinizin konforunda ve size özel setler hazırlayarak;)

Benim "daha mutlu, daha enerjik, daha sevgi dolu ve daha akışta" olmam; isteklerime rahatlıkla ve güven içerisinde ulaşmam; Evren'in ve içsel rehberliğimin desteğini hissederek yaşamam üzerinde büyük etkisi olan, SJM, Erickson Koçluğu, Emotional Freedom Technique (EFT), NLP, Silva Methodu, Creative Visualization (Yaratıcı Vizyonlama) ve Kundalini Meditasyonlarını hem bireysel hem de grup çalışmalarında sizlere rehberlik ederken kullanmaktan büyük mutluluk duyuyorum. 

Websitem, haftalık video bültenlerim ve sosyal medyanın yanı sıra, Mart 2016 tarihinden itibaren Milliyet Kadın/Pembenar yazarı olarak da yazılarımla sizlere ulaşmaktayım.

7/24 ulaşabileceğiniz ve kişisel gelişiminizde size rehberlik edecek online kursları, size özel ve çok kaliteli bir platformdan ulaştırabilmek için pembe küre yi yarattım. Bu platformdan size özel şifrenizle, size özel tanımlanmış online kurslarınıza, her zaman ve her yerden ulaşabiliyorsunuz. Pembe Küre sizin yanınızdaki dijital kişisel gelişim kitaplığınız!

Bugün eşimle birlikte Amerika’da yaşıyorum. Danışanlarımdan dinlemek, haftalık paylaşımlarımı Blog umdan izlemek ve hakkımda daha fazla bilgi için www.sevileskicioglu.com u ziyaret edebilirsiniz.

Sorularınız için lütfen bana [email protected] dan yazın.

Sat Nam!

Sevil Eskicioğlu Özkal

ÖNCESİ
İTÜ İşletme Mühendisliği son sınıfta başladığım iş hayatıma, 10 yıl süresince uluslararası şirketlerde çalışarak devam ettim. MBA eğitimimi 2012 yılında tamamladım. Tutkum olan işi yapma arzumla kurumsal hayattan ayrılmadan önce, uluslararası bir şirkette Operasyon Planlama & Raporlama Müdürü olarak çalışıyordum.

Tecrübe ve eğitimlerimin etkilerini gerçekleştirdiğim seanslarda da yaşamaktasınız:) Mühendislik eğitiminin verdiği analitik düşünme, derinlemesine analiz, çözüm - sonuç odaklılık yetenekleri ile Kişisel Gelişim ve Kundalini Yoga & Meditasyonu’nun spiritüel ve sınırsız yönler ile birleştiriyorum.

 


"Mucizeler Kampı harika bir program! Her sabah ilk iş meditasyonlarımı yaptıktan sonra, o gün için olan videoyu izliyorum. Meditasyon ve videonun etkisinden sonra zaten enerjim tavan oluyor. Güne böyle enerjik, kıpır-kıpır başlayınca da dışarıda ne olursa olsun etkilenmiyorum bile. Hatta, Mucizeler Kampındakı bereket vizyonlamasını 2 gün üst-üste yaptıktan sonra gelirimi 60% artırdım, ek gelirler geldi, gittiğim her yerde hediyeler üstüme yağdı.Bindiğim taksi bile ücret almadı benden. Kamptaki videoların yanısıra benim için programın en harika kısmı Sevil'in her hafta yaptığı canlı yayın. Yayın sırasında yeni bir teknik, yeni bir meditasyon öğreniyor, ya da sorduğum soruya cevap alıyorum. Sonuç olarak, tüm hafta sanki Sevil ile el-ele kendi üzerimde çalışıyorum. Sevil'in rehberliği harika bir deneyim, benim mutluluğumu, huzurumu, hayattan aldığım keyfi yüz kat çoğaltıyor. Herkese tavsiye ediyorum!"

Kamp katılımcısı Selcan

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.