Sevil Eskicioğlu Özkal rehberliğinde

 

Yaratım Gücünü en etkin şekilde kullanmayı öğren ve 

İSTEDİĞİN HAYATI YARAT

"Hayaliniz ne olursa olsun Sevil Eskicioğlu Özkal ile mümkün!"

Ece

YARATIM KURSU'NDA SENİ NELER BEKLİYOR?

 

Workshop (Ayın Dersi & Mantra)

Her ayın ilk günü o ayın konusu özelinde tam 1 saatlik workshop seni bekliyor. 

Workshop sırasında yepyeni bilgilerle yaratım gücünü hatırlayıp nasıl kullanabileceğini öğrenirken, verdiğim egzersizlerle ay boyunca yaratım gücünü isteklerini yaratmakta deneyimlemeye devam edeceksin.

"Evren Benim İçin Çalışıyor", "Ben Paramı Seviyorum, Param Beni Seviyor", "Kendime Sırılsıklam Aşığım" geçmiş ayların konularından ve o ay tekrarlayıp bilinçaltımıza kodladığımız mantralarımızdan örnekler;) 

HER AY muhteşem bir konu, içerik ve çok eğlenceli egzersizler bizleri bekliyor.

Ayın Meditasyonu

Her ay, o ayın konusunda sizleri destekleyecek yepyeni bir meditasyon size öğretiyorum.

İlk meditasyon dersini beraber yapıyoruz, sonrasında da ay boyunca meditasyonu video kayıt eşliğinde ya da telefonuna/bilgisayarına indirdiğin müzik eşliğinde tekrarlayabiliyorsun.

Meditasyonlar zihnimizi yönetmek için en güçlü tekniklerimizden biri. Zihnimizi yönetirsek, hayatımızı yönetebiliriz.

Vizyonlama Zamanı

Şimdiye kadarki bütün yaratımlarımda kullandığım, danışanlarımın hayatlarında muhteşem deneyimler yaşamalarına aracılık eden bu egzersizi aylık rutinimize koymamak imkansızdı.

Her ayın 2. haftası o ayın konusu özelinde vizyonlama gerçekleştiriyoruz. O sırada enerjimizi isteklerimizin enerjisi ile hizalayarak yaratımımızı hızlandırıyoruz.

Sonrası mı? Kayıt seninle! Her gün kendine maksimum 5 dakika ayırarak İstediğin Hayatı Yaratmaya devam edebilirsin.

Reiki / Şifa Seansı

 

Reiki enerjisi, evrensel en yüksek şifa / sevgi / ışık enerjisidir. Bu enerji ile sadece fiziksel değil duygusal, düşüncesel blokajlarımızı da iyileştiriyoruz.

Üstelik bu muhteşem enerjiden yararlanmak için derse canlı katılmak zorunda da değilsin. 

Etüt Dersi

Ay boyunca egzersizlerinizi, sorularınızı ve tabii ki yaratımlarınızı Facebook Grubunuzda paylaşıyorsunuz. Ay boyunca müthiş bir destek ve kutlama enerjisi seninle! Ben de grubunuzdayım:) 

Ayın Etüt dersinde o ayın özetini yapıp öğrendiklerinizi iyice bilinçaltına indirirken, en çok takıldığınız noktaları  da çözümlüyoruz.

Ve yeni ayı, yeni dersi heyecanla bekliyoruz! :)

YARATIM KURSU NEDİR?

Yaratım Kursu; benim rehberliğimde, 
Her ay o ayın konusu özelinde:
*Ayın ilk günü Yaratım Workshopu (Ayın Dersi)
*Ayın 2. günü; (Kundalini) Meditasyonu,
*Ayın 2. haftası; Vizyonlama dersi,
*Ayın 3. haftası; Reiki şifa seansı,
*Ayın 4. haftası; Etüt saati (Ayın konusu hakkında özet ve toparlama)
çalışmalarına ulaşabildiğin üyeliğinin aylık olarak otomatik yenilendiği, 
Grup Koçluk Programıdır.

Üyelik Seçenekleri

Yaratım Kursu'nda her ay senin istediğin hayatı yaratman için workshop ve egzersizler seni bekliyor. Her ay yeni bir konu ve mucizeler seninle. Yaratım Kursu'na aylık ya da yıllık olarak üye olabilirsin.

1 AYLIK ÜYELİK

49.99$

YARATIM WORKSHOPU, MEDİTASYON, VİZYONLAMA, REİKİ VE ETÜT DERSİ

 

Aylık üyeliğin ayın sonunda 
biter. Eğer kursunun devam
etmesini istiyorsan tekrar
kayıt için bana yaz.
KAYIT OLMAK İÇİN TIKLA

YILLIK ÜYELİK

299.99$ (%50 indirimli)

YILLIK

12 AY, 12 MUHTEŞEM WORKSHOP

KİŞİSEL GELİŞİM BENİM İÇİN YAŞAM ŞEKLİ DİYORSAN;

HER AY YARATIM WORKSHOPU, MEDİTASYON, VİZYONLAMA, REİKİ VE ETÜT DERSİ SENİN!

 

Her ay yaratım gücünü daha da aç. Manyetik gücünle isteklerini ve mucizeleri kendine çek.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLA

İÇİNDE BİR GÜCÜN OLDUĞUNU HİSSEDİYOR AMA ONU NASIL KULLANACAĞINI BİLMİYOR MUSUN?

 

YALNIZ DEĞİLSİN! :)

Merhaba, seni çok iyi anlıyorum çünkü ben de oradaydım. Günlerce, haftalarca aynı yerde debeleniyor, çok uğraşıyor ama ufak ufak ilerlemeler kaydediyordum. 

Ta ki, bu işin EVREN İLE BİRLİKTE YARATIM olduğunu içselleştirene ve bana düşen adımlarda netleşene kadar. Ardından herşey akmaya ve yaratımlar kolaylıkla olmaya başladı:

-İş, iş, iş (3 defa çok büyük sıçramalar yaptım)

-İlişki (Hayal ettiğimden bile güzel bir ilişki, Amerika'da evlenme teklifi)

-Para (Gelirim artarken borcum da artıyordu; şimdi para beni seviyor ve ben onu seviyorum, bambaşka bir ilişkimiz var:) )

-Huzur (Hayatımı korkularım değil, isteklerim ve heyecan duyduğum, beni mutlu eden şeyler yönetiyor; Evren'in benimle olduğunu, desteğini hissediyorum, yalnız değilim; huzurluyum)

-İlişki, iş, para, hayal ettiğim ortam, Amerika'ya taşınmamız, Miami'den New York'a taşınmamız, şu anda California'da plajların tadını çıkartmam, Dünya'nın en iyi hocalarıyla tanışmam, eğitimler almam ve çok çok çok daha fazlası. (Hakkımda daha fazla bilgi için websitemi ziyaret edebilirsin.) Hepsi gerçekleşti, çünkü doğru teknikleri biliyordum ve kendimi değiştirerek dünyamı değiştirmeyi seçmiştim.

Sana açık olacağım bazen bu yaratımlar 1 günde gerçekleşti, bazen aylar içerisinde; ve bu süreçte değişmeyen tek şey;

"ASLA BIRAKMAMAM"dı.

Senin de İSTEDİĞİN HAYATI YARATABİLECEĞİNİ biliyorum çünkü bendeki aynı güç sende de var!

Ben de sana onu nasıl kullanabileceğini öğretmek için buradayım ve seni bekliyorum!

YARATIM KURSU'na katıl

ve İstediğin Hayatı Yaşamak için üzerine düşeni yap.

Sevil Eskicioğlu Özkal

Yaşam Koçu, Kundalini Yoga ve Meditasyon Eğitmeni & Reiki Master


EN DOĞRU ZAMAN "ŞİMDİ"!

Üstelik bugün kayıt olduğunda üyelik alanında seni BONUS "YENİ YIL RİTÜELİ" workshopu bekliyor. Bu 1.5 saatlik workshop ile hedeflerine doğru ilerlemeye başla ve zincirlerinden özgürleş.

"Duygularımın muhteşemliğini anlatamayacak kadar şükran doluyum sana hayata evrene🙏Mutluluğuma mutluluk, parama para, enerjime enerji, bereketime bolluğu da eklettirdin. Her saniye daha da enerjik hissediyorum. Enerjim düşse seni dinliyorum geçiyor🙏 Kendimle aşk yaşıyorum! Evreni, kendimi, kalbimi hissetmeyi seninle öğrendim. Her anım daha da akıcı şükranla güzelliklerle dolu geciyor. Sadece 3 aylık süreçte ; param bereketlendi, sağım solum aşk oldu, evrenin benim icin çalıştığını gördüm. Hayal ettiğim yere taşındım. Kolaylıkla hayatımı yaratıyorum. İş hayatım eğlenerek geçiyor. Eğlenerek para kazanıyorum. İnanilmaz sağlıklıyım... Sen muhteşem bir detaysın💕 Ve herkesin hayatında olmalısın 💞 Seni tanımayan kalmamalı. Sonsuz aşkla teşekkur ederim; sana, evrene, destekleyen tüm enerjilere."

Miray

"Sevgili Sevil, Sen hayatımda o kadar büyük değişimlere, güzelliklere, farkındalıklara neden oldun ki anlatırken S'den önce S'den sonra demem gerekiyor. Yaratım Kursu'nda daha bilinçli, daha farkındalıkla ve planlı ilerlemeyle yaratımlarımızı nasıl gerçekleştirebileceğimizi öğreniyoruz. Mesela senden kendime vurmamayı öğrendim, daha yumuşak davranmayı, bu da kendimi sevmemi, değerimi farketmemi ve hayatı insanları sevmemi sağladı. Paraya bakış açım tamamen değişti hatta para benim için önemli değil derdim eskiden S'den önce yani, şimdi parayı ne kadar sevdiğimi önemsediğimi biliyorum. Bereketimin farkındayım ve çok bereketliyim. En çok hoşuma gidenlerden biri Evren'le dost oldum, artık yanımda olduğunu her an benim için çalıştığını biliyorum. Tabii bende çalışkan yöneticiyim. Senelerden beri yapmadığım şeyi yapıyorum şimdi adım atıyorum kırılma noktası bu! Evren'in dilini çözebiliyorum, hatta bazen hiç konuşmadan:) Sevil Eskicioğlu Özkal seni çok seviyorum başımıza gelen en güzel şeysin! Her evde olması gerekensin:) EczaDolabı gibi 😄 Acil durumlarda ilk müdahale:) İyi ki varsın iyi ki seni tanımışım daha unuttuğum bir sürü şey var mutlaka örneğin bu ayın başında babamı kaybettim ve bu son 20 gün beni çok zorladı yine de meditasyonlarımı hiç bırakmadım. Çok tatlı çok içten bir grubumuz var hem Sevil'den hem birbirimizden çok şey alıyoruz gelişiyoruz onlar benim ailem gibi öyle görüyorum . Yaratım Kursu'nu çok seviyorum! İyi ki varsınız, iyi ki varız.Sizi de aramıza bekliyoruz:)"

Nilgun

""Benim için Yaratım Kursu kendim için attığım en önemli adım oldu. Ben kendimi ikiye ayırdım; öncem ve olmam gereken. Kendimi bulduğum için şükürler olsun! Gümbür gümbür bir grup olduk inanılmaz sıcak insanlarda dolu. Hayatımda ilk defa ödevlerimi yapmaktan sıkılmıyorum, inanılmaz disiplinli bir grup ve benim için dönüm noktalarından. Aslında hep hayatımda olan noktaları fark etmemi sağladı bu kurs ve en büyük, en gerçek yaratımım “kendim” oldum. İyiki buradayım çok şükürler olsun! Sevil Eskicioğlu Özkal, nice yıllara birlikte.""

Müzeyyen

""Ben bu kursa katılmadan önce psikoloğa gidiyordum. Zor bir sene geçirdim baktım daha da kötüye gidiyorum ve çocuklarımı bile istemez duruma geldim artık psikoloğa gitmeliyim hatta belki psikiyatriste diye düşünerek adım attım ama sonra bir arkadaşımın vasıtadıyla seninle tanıştım. Seni çok dinledim, bazı meditasyonlara başladım ve kısa süre sonra psikoloğu bıraktım. Bunun bana daha iyi geldiğini farkettim. Şimdi eve geldiğimde çocuklarım beni gülen yüzle gördükleri zaman çok mutlu oluyorlar. Daha yolun başındayım ama iç huzurum yerine geldi benim için bu çok önemliydi. Mucizelerle karşılaşıyorum. Mesela birkaç gün önce bir mükellefim defterlerini almak istediğini söyledi önce kendi kendine sinirlendim ama sonra onların tercihi olduğunu kabul edip daha iyisinin karşıma çıkacağını düşündüm. Daha üzerinden üç gün geçmişti ki çok daha iyi bir mükellef ile anlaşma yaptık. Arkadaşlarımla paylaşıyorum mutlaka şiddetle onlara da tavsiye ediyorum Yaratım Kursu'nu. Kendim için birşeyler yapıyorum. Kendim için yaptığım herşey benim için çok önemli. Ben mutluyum ve bu yüzden çocuklarım da mutlu. İyi ki yollarımız kesişmiş Sevil'cim""

Sibel

""Yaratım Kursu günlük yaptığım çalışmaları ve daha fazlasını içeriyor. Benim en çok sevdiğim her konu özelinde o ay yaptığımız meditasyonlar. Diğer beni etkileyen şey; Evren'den yardim istemeyi öğrenmek. Ayrıca günlük yazılı çalışmalar benim enerjimi koruyup iyi hissederek evrenle hizalı olmamı sağlıyor. Bu kursun icinde olunca hersey planlı. Ne yapacağımı biliyorum ve güvendiğim bir rehberle ilerlemenin hazzını yaşıyorum. Sevgilerimle."

Fatma

"FARKINDALIK! Kendimi yeniden yarattığım bir grup. Vakti zamanı şimdiymiş demek ki diyorum... Hayatı farkında olarak yaşamak çok daha güzel FARKETTİM ki her şeyi biz zorlaştırıyormuşuz meğerse:)"

Songül

"Son 5-6 yıldır kendimi daha iyiye taşımak konusunda ilerlemeye çalışıyorum. Ama düzenli olmuyordu. Tam istediğim yerdeyim şu an. Programımı kendim yapabilmek en önemli unsur. Genellikle canlı yayInlara katılamıyorum. Tüm sorularıma gerek Sevil gerek diğer üyeler hemen cevap buluyorlar. En sevdiğim kısım bu. Bu hafta çok sinirlenip günlerce gergin olmamı gerektiren birkaç olay üstü ste geldi ve ben hiç de kendimi zorlamadan sakin kalabildim. Yani iyi yoldayım. Hayata çok daha farklı bakıyorum. Geleceğe zorlanmadan güveniyorum. Teşekkürler."

Özlem

""Çok ama çok ama çok teşekkür ederim çünkü para ile ilgili olan çalışmalarımızın karşılığını inanılmaz bir şekilde geri alıyorum. Verdiğin bütün ödevleri yaptım meditasyonlarıma hala devam ediyorum ve bolluk ve bereket alanında bugüne kadar hiç yaşamadığım şeyler oluyor hayatımda. Gelirimde artış olduğu gibi bana ödeme yapan insanlar da çok hızlı bir şekilde ödemelerini tamamlıyorlar. Bu da yetmezmiş gibi çok karlı bir projeden yatırım için teklif aldım ve Ocak ayından beri kazandığım paraları yatırımda kullandım. Sana teşekkür ediyorum çünkü paranın durmayı sevmediğini akmak istediğini senden öğrendim ve paralarımı çok karlı bir yatırıma yönelttim eskiden olsa o paraları bir köşeye saklar kötü günde lazım olur diyerek bekletirdim. 
Bu yatırım işi biraz önce gerçekleştiği için seninle paylaşmak istedim şu anda arabada gidiyorum ve sevinçten çığlık attım. O derece Mutlu ve şaşkınım yani. Sevgiler kucak dolusu. İyiki varsın Sevil, iyiki varsın Yaratım Kursu""

Sena

NEDEN YARATIM KURSU?

Zaman çok hızlı akıyor ve hepimizin bize içimizdeki gücü hatırlatacak pratik sistemlere ihtiyacı var. Kişisel Gelişim konusundaki zengin birikimimi ve sürekli eklediğim bilgilerimi; mühendislik bakış açısının bana sağladığı sistemsel ve teknolojik yatkınlıkla birleştirerek, pratik, net ve kaliteli bir grup koçluk programını sizler için tasarladım. Üstelik, kişisel gelişimine ve hayallerine önem veren herkesin bütçesine de uygun.

7/24 Ulaşabildiğin Online Dersler

Evinin konforunda; telefonundan, bilgisayarından ya da ipad inden rahatlıkla katılabileceğin online derslere davetlisin.

Üstelik bütün dersler kaydediliyor ve 24 saat içerisinde sisteme yükleniyor. Ay boyunca derslerinin videolarını tekrar tekrar izleyebilirsin!

İndirilebilir Mp3 -Ses dosyaları

Belki yoğunluktan dersi izleyemedin, belki de tekrar tekrar dinlemek istiyorsun.

Bütün derslerin kayıtları ses dosyası olarak indirilebilir formatta senin. Evde birşeylerle ilgilenir ya da yürüyüş yaparken, kendini geliştirmenin önünde hiçbir engel yok:)

Kursa Özel Facebook Grubu

Seninle aynı yola çıkmış, senin neler yaşadığını anlayan, seni destekleyen ve senden en iyisini bekleyen kişilerle bir arada olmak istemez misin?

Gruplarda "borrowing benefits" etkisi vardır. Yani bir kişinin dönüşümü diğerlerine de alan tutar, ilham olur, onun da dönüşümünü kolaylaştırır.

Yaratım Kursu katılımcılarının en sevdiği şeylerden biri Facebook'taki Özel Destek Grubu. Kayıt olduğun anda Facebook Grubuna katılıp hem kendini tanıtmaya hem de grup arkadaşlarını tanımaya başlayabilirsin.

Süreklilik

Kısa süreli bir workshop sonrası önce enerjinin çok yüksek olduğu ama sonrasında ciddi bir düşüş yaşadığın oldu mu hiç?

Çünkü Ego orada seni bekliyor. İlk fırsatta enerjini aşağıya çekmek ve sana gücünü unutturmak için. 

İşte Yaratım Kursu bu yüzden süresiz! Sen devam etmek istediğin sürece her ay yepyeni bir konsept ile ben sana rehberlik etmek için buradayım.

Uygunluk

Yaratım Kursu'nu tasarlarken, kendi değerini bilen ve kendisini değiştirerek hayallerini yaratmak isteyen herkesin katılmasını hedefledim. 

Artık Ego'nun "ama pahalı" deme lüksü olmayacak.

"Sevil'cim sen herkesin hayatında olmalısın! Seni tanımayan kalmamalı."

Miray

NETLEŞMEYE, EVREN'E GÜVENMEYE VE YARATIM GÜCÜNÜ KEŞFETMEYE HAZIR MISIN?

Gücünü hatırlama ve hak ettiğin hayatı yaşamaya başlama zamanı.

Üyelik Seçenekleri

Yaratım Kursu'nda her ay senin istediğin hayatı yaratman için workshop ve egzersizler seni bekliyor. Her ay yeni bir konu ve mucizeler seninle. Yaratım Kursu'na aylık ya da yıllık olarak üye olabilirsin.

1 AYLIK ÜYELİK

49.99$

YARATIM WORKSHOPU, MEDİTASYON, VİZYONLAMA, REİKİ VE ETÜT DERSİ

 

Aylık üyeliğin ayın sonunda 
biter. Eğer kursunun devam
etmesini istiyorsan tekrar
kayıt için bana yaz.
KAYIT OLMAK İÇİN TIKLA

YILLIK ÜYELİK

299.99$ (%50 indirimli)

YILLIK

12 AY, 12 MUHTEŞEM WORKSHOP

KİŞİSEL GELİŞİM BENİM İÇİN YAŞAM ŞEKLİ DİYORSAN;

HER AY YARATIM WORKSHOPU, MEDİTASYON, VİZYONLAMA, REİKİ VE ETÜT DERSİ SENİN!

 

Her ay yaratım gücünü daha da aç. Manyetik gücünle isteklerini ve mucizeleri kendine çek.

KAYIT OLMAK İÇİN TIKLA
SIK SORULAN SORULAR

"Derslere canlı katılmak istersem nasıl katılacağım"

Derslerimiz Zoom isimli program üzerinden gerçekleşiyor. Bu ücretsiz programı nasıl kullanabileceğinin bilgisine kayıt olduğun anda ulaşabileceksin. Beni ve diğer derse katılan arkadaşlarını rahatlıkla görebilecek, online bize özel toplantı salonumuzda derslerin tadını çıkaracaksın.

Workshop sırasında tıpkı bu resimdeki gibi sen beni göreceksin, ben ve diğer katılımcılar da seni (videonu kapatmak istersen o ayrı:) ). 

-"Derslerin gün ve saati bana uymazsa?"

Her ayın başında o ay gerçekleşecek derslerin gün ve saatlerini takvim olarak seninle paylaşıyorum. Her ayın 1. ve 2. günü dersimiz kesin, diğer dersler için hafta içi günleri ve saat 21 ve sonrası olacak şekilde ayarlıyorum. Hayatın yoğun olabileceğini biliyorum:) Derslerin kayıtlarını canlı dersin ardından 24 saat içerisinde sana özel platformuna yüklüyorum.

Derslerin 7/24 elinin altında. Telefondan, yolda giderken, yürüyüş yaparken bile dinleyebilirsin. Üstelik yeni mobil app imiz sayesinde kursuna her an rahatlıkla ulaşabilirsin.

- "Aylık koçluk programı diyorsun, peki ne kadar sürecek"

Yaratım Kursu'na aylık ya da yıllık %50 indirimle 12 ay-12 workshop seçeneği ile üye olabilirsin. 

- "Kurs ücreti $, ödemesini nasıl yapacağım?"

Sen kredi kartınla ödeme işlemini yaptığında ekstrende TL karşılığını göreceksin.

- "Kredi kartı kullanmıyorum, başka ödeme yöntemi var mı?"

Amerika'da yaşadığım ve şirketim burada olduğu için ödemeleri kredi kartı ile gerçekleştiriyorsun. Ama anlıyorum, ve sırf bu nedenden bu fırsatı kaçırmanı istemiyorum. [email protected] a yazıp talebini ilet. Sisteme dışarıdan müdahale etmemiz gerekecek. Talebini ilettiğinde sana ulaştıracağım banka hesabına kurs ücretinin 3, 6 ya da 12 aylık TL karşılığı tutarı göndererek Yaratım Kursu'na sen de katılabileceksin. 

- "Çok heyecanlıyım, kayıt işlemini tamamladıktan sonra ne olacak?"

Aşağıdan kayıt olmaya tıkladığında ödeme yapacağın sayfaya ulaşacaksın. İşlemini tamamladığın anda kaydın kesinleşti demektir! Ve bonus olarak ayın 1'ini bile beklemeden mucizeler seninle olmaya şimdi başlayacak çünkü sen "kendin için" bir adım atıyorsun. Ve Evren her zaman bunu ödüllendirir.

Ayrıca, hemen Facebook'taki size özel grubunuza katılabileceksin.

Başka sorun var ise bana buradan ulaş, en kısa sürede sana geri dönüş yapacağım.

Yaratım Kursu'nda buluşmak üzere!

Sevil

Yaratım Kursu ile İstediğin Hayatı Yarat

Her ay, 
*Yeni Yaratım Workshopu,
*Yeni (Kundalini) Meditasyonu,
*Yeni Vizyonlama dersi,
*Yeni Reiki şifa seansı,
*Yeni Etüt saati ve
+ve size özel Facebook Grubu

Miray'dan Dinleyelim

Yaratım Kursu katılımcısı Sevgili Miray birkaç ay içerisinde hayatının nasıl dönüştüğünü paylaşıyor. (Not: Bu videodan çok kısa süre sonra, Miray muhteşem bir ilişki yaratımı da gerçekleştirdi. Ve Miray, Yaratım Kursu'na büyük bir zevkle devam ediyor)

 

SENİ DE YARATIM KURSU'NA VE İSTEDİĞİN HAYATI YARATMAYA BEKLİYORUZ!

Close

50% Complete

Two Step

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.